Search the store

 
 

Subscribe to our Newsletter

Get our latest news and special sales

Możesz zrezygnować w każdej chwili. W tym celu należy odnaleźć szczegóły w naszej informacji prawnej.

  • klamra do włosów
  • szklana spinka do włosów
  • szklana spinka do włosów
  • spinka na włosach
  • system zapinania

Miodowa klamra do włosów

85,00 zł

Miodowa klamra do włosów

Ilość

Kolekcja biżuterii Ikra, jest inspirowana naturą. Żaden inny materiał nie odda blasku tych wodnych struktur tak jak szkło. Tak jak ikra jest symbolem nowego życia, tak szkło może się odnawiać kilkukrotną ilość razy poprzez kruszenie, stapianie, rozciąganie - z jednej formy może się przerodzić w kompletnie coś innego.

Ta owalna spinka klamra powstała z pięknego, mieniącego się w słońcu złoto-miodowego szkła. Spełni się jako niebanalny dodatek do odświętnej stylizacji lub po prostu - będzie świetnym sposobem na ułożenie włosów w pracy, w szkole czy w też domu.

Jesteś ciekawa jak ją wykonałam?

Otóż, by postała spinka jest potrzebne co najmniej trzy doby, trzy wypały w piecu szklarskim oraz nieco cierpliwości. Najpierw kolorowe szkło tnę na malutkie kawałeczki, które następnie trafiają do pieca i w temperaturze około 800 stopni C. zamieniają się w szklane krople. Kolejnego dnia kropelki trafiają do foremek, gdzie pod wpływem nieco niższej temperatury zgrzewają się ze sobą w kształt spinki. Ostatnim etapem jest delikatne wygięcie spinki w łuk, by dopasować ją do metalowej bazy.

Każda biżuteria jest estetycznie zapakowana i gotowa do podarowania komuś w prezencie.

Dane techniczne:
wymiary szklanego elementu: ok. 8x4 cm
długość metalowej bazy: 6 cm
waga ozdoby: ok. 35 g

Ze względu na ręczne wykonanie biżuterii, układ szklanych kropel na każdej spince będzie się delikatnie różnić. Na wykonanie i wysyłkę spinek rezerwuję sobie 6 dni roboczych.

Opis

Rodzaj szkła
transparentne kolorowe
Wymiary
ok. 8x4 cm
Waga
ok. 35 g

Specyficzne kody

 

Regulamin sklepu

 

Polityka Prywatności

7 innych produktów w tej samej kategorii: